hazır web sitesi

         Kendimizi elektronik ortamda çok daha rahat anlatabildiğimiz son günlerde iş ve fikirlerimizi de bu ortamlarda anlatmak oldukça yaygın ve kullanışlı olmayı başarmıştır. Özellikle web tasarım teknolojilerinin gelişmesi ve internet reklamcılığının yaygın hale gelmesi sonucunda firmalar da kendilerini ifade edebilmek için bu avantajları kullanmayı tercih etmektedir. Yetiş Yazılım uzman kadrosu ise tam bu noktada kalıcı çözümler sunmayı başarmıştır hazırladığı hazır internet sitesi tasarımları ile hemen her müşterinin ilgisini çekecek tasarımlar oluşturabilmiştir. Hazırladığı inşaat, temizlik firması, nakliyat, sürücü kursu, restaurant, avukat, oto kiralama, kreş, emlak, veteriner, ve çeşitli firma sitesi tasarımları ile Türkiye’nin her yerine hizmet veren Yetiş Yazılım, hazırladığı web teknolojileri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yetiş Yazılım web sayfasında belirtilen tüm alanlarla ilgili çok sayıda hazır internet sitesi temaları bulunurken, bu temalar, muadillerine göre oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Sitede sunulan hazır internet sitesi temaları hem ekonomik hem de kullanışlıdır. Türkçe ve tamamen dinamik yapıdaki yönetim paneli olan tüm tasarım örneklerini hemen her kullanıcı rahatça organize edebilir ve çok uzun süre boyunca yeni bir tasarıma ihtiyaç duymaz. Çünkü sitede bulunan tasarımlar güncel reklam ve tanıtım stratejilerinin farkında olunarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan tüm tasarımlar mobil uyumlu olup, istenen yerden istenilen zamanda ve istenilen mobil cihazdan takip edilme şansı sunmaktadır. Satın alınan site tasarımı yalnızca izleme noktasında değil; yönetme noktasında da mobil uyumlu olarak geliştirilmiştir. İstenilen her yerden site yönetim paneline giriş yapılabilir.

hazır nakliyat sitesi

          Yetiş Yazılım firmasının en beğenilen tasarımları arasında hazır nakliyat sitesi yer almaktadır. Sektöre hakim kişilerden alınan geri dönüşler ve değerlendirmeler sonucunda hazırlanan hazır site şablonu hem kullanışlı hem de amacına uygun olarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan her site tasarımında olduğu gibi hazır nakliyat sitesi tasarımları da seo kurallarına uygun olarak hazırlanarak, arama motoru optimizasyonuna sahiptir. Firmanın kurmuş olduğu her web çözümü gibi hazır nakliyat sitesi tasarımları da beraberinde ücretsiz kurumsal e-mail adresi paketi ile teslim edilir. Yani firmanızın kurumsallaşmasına katkı sağlayan bu özellik tamamen ücretsizdir. Yetiş yazılım tarafından geliştirilen nakliyat sitesi tasarımları tamamen Türkçe alt yapı üzerine hazırlanmıştır. Dinamik olarak güncelleme, veri girme, veri silme ya da yorum kontrolü gibi düzenleme işlemlerinin kolayca ve hızlı bir şekilde yapıldığı site tasarımı mobil uyumludur. İstenilen cihazdan istenilen zamanda yönetmek mümkündür. Satın alınan nakliyat sitesine istenilen miktarda video ve fotoğraf eklenebilir. Eklenen fotoğraflar vitrin uygulamasında yayınlanarak, sitenin en dikkat çeken bölümünde, müşteri ve müşteri adayları ile buluşturulur. Sitede ayrıca sosyal medya entegrasyonu da bulunmaktadır. Bu özellik ile birlikte yalnızca site üzerinden değil, sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşım yapmak ve kampanya duyurmak mümkün olacaktır. Sitenin harita bölümünde ise daha önce hangi bölgelere nakliyat işi yapıldığı bilgisi paylaşılarak, müşterilerin olumlu izlenim edinmesi sağlanabilir. İletişim sayfasına eklenecek olan harita eklentisi ise firmanın daha kolay bulunmasını sağlar. Ayrıca yine iletişim sayfasında yer alan iletişim formu aracılığı ile acil olmayan sorular ve yorumlar kabul edilir.

yetiş yazılım         Siteden tercih edeceğiniz tüm hazır web sitesi tasarımları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız internet sitesi aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.